Strieborný prívesok BALANCE s čiernymi a bielymi kubickými zirkóniami

ERP-BALANCE-ZI
25 hodnotení

Bohato zdobený šperk, ktorý vás katapultuje na obláčik rovnováhy. Bleskovo.

  • K objednaniu u dodávateľa
€129
Kategória: Prívesky na krk
Záruka: 2 roky
Druh šperku: prívesok na krk
Kombinovaný materiál (?): kubická zirkonie
Materiál: ródiované striebro
Motív: Jin a Jang
Velikost: cca 33 mm
 

Nádherné a jemné spracovanie symbolu jin a jang prinesie vyváženosť do Vášho života. Prívesok v sebe nesie rôzne symboly, ktoré sú navzájom konfrontované v symetrickom usporiadaní. Každá časť je precízne ozdobená bielymi kubickými zirkónia na jednej a čiernymi kubickými zirkónia na opačnej strane. Obe polovice sú tak opticky vyvážené a vyjadrujú harmóniu.
Rhodiovaný povrch poskytuje svoje majiteľke pohodlie pri nosení a chráni šperk proti matovanie. Naviac je šetrný aj k alergikom :)

Nezabudnite zaobstarať tomuto skvostu niečo, vďaka čomu bude plnohodnotným šperkom pripraveným ozdobiť vás - náhrdelník. Vyberte si retiazku, šnúrku, korále alebo kombináciu dvoch materiálov. Docielite tak originálneho a elegantného efektu.

Pre voľbu dĺžky sme pre vás pripravili šablónu veľkostí retiazok, nemusíte sa obávať, aj keby ste sa s dĺžkou netrafili. Poskytujeme 30 dní lehotu na výmenu alebo vrátenie tovaru. Ak chcete poradiť, napíšte nám alebo zavolajte, veľmi radi vám odovzdáme naše skúsenosti ostatných zákazníčok :-). Alebo sa za nami stavajte do showroomu!

 

 

Sablona_retizky_bez-pozadi

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: