Referencie

Nebudeme vás nudiť tým, kto sme, prečo to robíme a ako to všetko vzniklo :). Myslíme si, že viac oceníte slová našich zákazníkov:

"Anjelské zvončeky ... že by od anjelov? Aj to je možné. Už pár rokov u "nich" objednávam originálne kúsky pre svoju manželku. Viem, že šperky, ktoré jej objednám a následne darujem, ju ozdobia a hlavne sú originálne. Prívesky krídel s roľničkou ak tomu nápis o dôležitých dátach v živote sú proste dokonalým darčekom. To nehovorím o dodacích lehotách a komunikácii. Dokonalosť sama - všetko vždy včas a v perfektnom stave. Dokonca jeden šperk utrpel drobný "úraz" (našou vinou), ale aj to sa vyriešilo k našej spokojnosti. Keď to zhrniem ... Vďaka za Vás, anjelici! "
Marian, Meziboří

 

 "Ďakujem vám za rýchle vybavenie mojej objednávky a maximálnu spokojnosť. VAŠE šperky sú unikátne a skvostné. Veľmi ma váš výrobok potešil a je ešte krajší ako na fotke - ten lesk a osobitosť šperku sa ani zachytiť fotkou nedá. Určite som váš e-shop nenavštívila posledný krát a vrelo vás odporúčam. Ste úžasní a veľmi vám fandím k množstvu spokojných zákazníkov. VEĽKÁ VĎAKA. "
Mária, Nučice

 

"Krásny, originálny a kvalitný tovar, ochotný prístup, rýchlosť dodania, skvelá komunikácia, možnosť platby kartou aj pri prevzatí. Maximálna spokojnosť!"
Petra, Jílové u Prahy

  

"Tak dnes vystriedalo veľké tešenie obrovské nadšenie :-) Je to nádherný šperk a zvonenie rolničky pozitívne ladia moju myseľ i moju dušu. Čo krok, to nežné zazvonenie. A keď pri tom myslím na svojich anjelov, cítim na koži dotyky ich krídel: - ) "
Petra, Plzeň

 

"Dostala som od manžela strieborného anjelika. Je to úplná nádhera. Šperkov mám dosť, ale toto ma chytilo za srdce. Celá vaša ponuka je plná skvostov, ktoré som nikdy nevidela a už viem, čo si budem priať pri ďalšej príležitosti. :) Ďakujem , že ste.
Renáta, Hlásnice

 

"Ďakujem Vám za poskytnutý prvotriedny servis. Po odovzdaní šperku tiekli slzy, čo nebolo účelom, ale teraz zvončeky robia len úsmev na tvári. :) Radosť obdarovaných bola veľká."
Tomáš, Karlovy Vary

 

Ak chcete vedieť ešte viac, skúste mrknúť na Heuréku, tam náš servis hodnotia zákazníci tiež.